Apie mus

Darželis naujas etapas vaikams. Ilgesnis išsiskyrimas su tėveliais, organizacijų sistema, mokytojos, kolektyvas, nauji draugai, nauji nuotykiai… Visa tai žavi, tačiau tėveliams ir vaikučiams širdelė vis tiek suspurda iš jaudulio.

Kad nerimo būtų mažiau, o nauji nuotykiai turėtų tik pačias gražiausias emocijų spalvas, lopšelyje – darželyje Vaikų giraitė“  kuriame namų jaukumą primenančią aplinką, kruopščiai atrenkame specialistus, investuojame į jų kvalifikacijos kėlimą. Atsakingos kvalifikuotos mokytojos pasirūpins, kad pačius svarbiausius augimo metus, jūsų vaikas gautų geriausią ugdymą ir rūpestį, būtų apgaubtas meile, šiluma ir jaustųsi saugus.

Ugdymo sistema pagrįsta „vaikas mokosi žaisdamas“ principu. Žaisdami mes mokomės, pažįstame pasaulį, augame… Naudojame iš Amerikos atvežtą intelektinio ugdymo metodiką – emocijas reikšti mokomės pasitelkę “Kimochis” žaisliukus. 

Siekiame, kad vaikai darželyje gautų plataus spektro žinių, todėl organizuojame: kineziterapijos ir meno terapijos užsiėmimus, logopedo ir logoterapeuto užsiėmimus, vyksta muzikos pamokėlės, anglų kalbos pamokos, užsiėmimai su psichologu, teatriniai užsiėmimai. O tėveliams organizuojamos švietėjiško pobūdžio paskaitos, pamokos.